Happy children running in nature

kielce

lato ‘24

półkolonie

art-sport

Simple Modern Footer

wakacje 2024

1 turnus

24.06 - 28.06

2 turnus

01.07 - 05.07

3 turnus

08.07 - 12.07

4 turnus

15.07 - 19.07

5 turnus

19.08 - 23.08​

6 turnus

26.08 - 30.08

w kielcach

 • CODZIENNIE INNE ATRAKCJE
 • NA MIEJSCU I PODCZAS WYCIECZEK
 • AKTYWNOŚĆ ARTYSTYCZNA I SPORTOWA
 • PEŁNE WYŻYWIENIE (Catering Fit Quchnia)
 • KOSZT TURNUSU - 820 ZŁ

515 322 600, 664 316 122

zapisy

Simple Circle Icon

www.mimesiskultura.com/polkolonie

Kielce, ul. Jeziorańskiego 53

GODZINY ZAJĘĆ:

7.30 - 16.30

MIEJSCE ZAJĘĆ STACJONARNYCH:

Centrum Kultury MIMESIS

ul. Jeziorańskiego 53, Kielce

STAŁE ATRAKCJE:

ZAJĘCIA TANECZNO - AKROBATYCZNE

ZUMBA

GRY I ZABAWY SPORTOWE

ZAJĘCIA PLASTYCZNE

ORIGAMI

ZAJĘCIA MUZYCZNE

Colorful Splash

PONADTO W POSZCZEGÓLNYCH TURNUSACH:

 1. WARSZATY BĘBNIARSKIE, MIASTECZKO DAKAR Zalew Cedzyna - quady i grill, ​KRĘGLE MK BOWLING, Warsztaty z BRICKS 4 KIDZ - świat klocków LEGO i ​robotyki, OCEANIKA - zwiedzania i warsztaty plastyczne.
 2. MEGA KLOCKI, MIASTECZKO DAKAR Zalew Cedzyna - quady i grill, WARSZTATY ​BĘBNIARSKIE, WARSZTATY KULINARNE - Domowa Spiżarnia, Kino HELIOS.
 3. MEGA KLOCKI, MIASTECZKO DAKAR Zalew Cedzyna - quady i grill, Park Trampolin ​HAPPY JUMPER, OCEANIKA - zwiedzania i warsztaty plastyczne, Warsztaty z ​BRICKS 4 KIDZ - świat klocków LEGO i robotyki.
 4. WARSZTATY BĘBNIARSKIE, MIASTECZKO DAKAR Zalew Cedzyna - quady i grill, ​KRĘGLE MK BOWLING, Warsztaty z BRICKS 4 KIDZ - świat klocków LEGO i ​robotyki, WARSZTATY KULINARNE - Domowa Spiżarnia.
 5. KRĘGLE MK BOWLING, Kino HELIOS, MIASTECZKO DAKAR Zalew Cedzyna - quady ​i grill, WARSZTATY BĘBNIARSKIE, WARSZTATY KULINARNE - Domowa Spiżarnia.
 6. Kino HELIOS, MIASTECZKO DAKAR Zalew Cedzyna - quady i grill, Park Trampolin ​HAPPY JUMPER, OCEANIKA - zwiedzania i warsztaty plastyczne, Warsztaty z ​BRICKS 4 KIDZ - świat klocków LEGO i robotyki. • Zapraszamy wszystkich od 5 roku życia.
 • Liczba miejsc na poszczególnych turnusach jest ograniczona.
 • Warunkiem utworzenia turnusu jest odpowiednia ilość zgłoszeń - organizator zapewnia sobie prawo do ​zaproponowania innego terminu w przypadku niewystarczającej ilości chętnych na dany turnus.
 • Z przyczyn od nas niezależnych, jak nieodpowiednie warunki pogodowe, likwidacja lub zmiana oferty ​podmiotów podwykonawczych itp., plan atrakcji może ulec zmianie. Wówczas w miejsce zmienianych ​atrakcji zapewnimy inne o podobnym standardzie.

UWAGA!

ORGANIZATOREM PÓŁKOLONII JEST:

(kliknij aby zobaczyć więcej)

OFICJALNIE I POD KONTROLĄ!

Półkolonie ART-SPORT Fundacji SCENA MIMESIS stanowią wypoczynek dzieci i ​młodzieży w rozumieniu przepisów:

a co za tym idzie, podlegają zgłoszeniu i kontroli kuratorium oświaty.

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE I WYKWALIFIKOWANA KADRA !

Posiadamy blisko dwudziestoletnie doświadczenie w organizacji letniego ​wypoczynku dzieci i młodzieży, w tym dwutygodniowych obozów, ​organizowanych w całej Polsce. Na stałe zatrudniamy własną, profesjonalnie ​przygotowaną kadrę, wyspecjalizowaną i doświadczoną zarówno w prowadzeniu ​zajęć z dziećmi i młodzieżą, jak i w pracy wychowawców podczas wypoczynku ​letniego.

Jesteśmy placówką kulturalno-sportową oraz jedną z największych i najbardziej ​znanych szkół tańca w województwie świętokrzyskim.

(Kliknij w logo powyżej aby dowiedzieć się więcej)

ZASADY OCHRONY PRYWATNOŚCI


stosowane podczas gromadzenia ​danych niezbędnych do organizacji

i realizacji półkolonii art-sport

1.

Administratorem danych osobowych zbieranych i przetwarzanych w ramach promocji i ​realizacji usługi Półkolonii ART-SPORT, jest Fundacja SCENA MIMESIS z siedzibą w ​Kielcach, ul. Czarnowska 7/31. Możesz się z nami skontaktować przez tel.: 606 658 098, ​lub adres e-mail: scenamimesis@gmail.com.

2.

Jako Administrator danych osobowych, przykładamy dużą wagę do ochrony prywatności

i poufności przekazywanych nam danych osobowych. Gromadzimy tylko dane niezbędne ​dla załatwienia sprawy, nie zbieramy i nie przetwarzamy danych nadmiarowych. ​Dobieramy i stosujemy odpowiednie środki techniczne i organizacyjne zapewniające ​ochronę przetwarzanych danych osobowych. Pełen dostęp do baz danych posiadają ​jedynie osoby należycie uprawnione do tego przez Administratora.

3.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawą prawną przetwarzania danych ​osobowych jest ich niezbędność w realizacji usługi – (art. 6 ust. 1 lit. C) rozporządzenia ​Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ​ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie ​swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, obowiązujące ​od dnia 25.05.2018 r. (dalej jako „RODO”).

4.

Udostępnione dane osobowe będą przetwarzane przez okres realizacji usługi oraz okres ​dochodzenia ewentualnych roszczeń, a także okres dokonania rozliczeń ​publicznoprawnych na podstawie obowiązujących przepisów.

5.

W celu przygotowań oraz realizacji usługi Administrator może powierzyć przetwarzanie ​danych osobowych podmiotom współpracujących w zakresie obsługi technicznej, ​promocyjnej i organizacyjnej.

6.

Osobom, które podały swoje dane osobowe przysługuje prawo do: dostępu do treści ​swoich danych osobowych, możliwości ich poprawienia lub sprostowania żądania ​usunięcia danych osobowych ze zbiorów Administratora lub ograniczenia ich ​przetwarzania – (art. 6 ust. 1 lit. C) rozporządzenia RODO).

7.

W przypadku uznania, iż przetwarzanie danych osobowych przez Administratora jest ​niezgodne z obowiązującym rozporządzeniem, osobie przekazującej swoje dane osobowe ​przysługuje prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

8.

Kwestie związane z przetwarzaniem przez Administratora danych osobowych proszę ​kierować na adres e-mail: scenamimesis@gmail.com

Watercolor Splash
Shadow effect
Shadow effect
Shadow effect